شما اینجا هستید

دروپال 7

نمایش کانتنت تایپ های متفاوت در یک ویوز

انجمن ها: 

با سلام خدمت دوستان
ممنون میشم اگه به این سوال پاسخ بدید:

فرض کنیم ما دو نوع کانتنت تایپ ( مثلا A و B) داریم و نویسنده های ما مطالبی رو با استفاده از این دو نوع کانتنت تایپ منتشر می کنند، حال ما می خواهیم بعضی از فیلدهای منتشر شده را از هر نویسنده در کانتنت تایپ B در جدولی در کنار تصویر آن نیسنده در کانتنت تایپ A قرار دهیم، چگونه باید این کار را انجام داد ؟
یعنی می خواهیم تصویر نویسنده را از کانتنت تایپ A و محتوای نویسننده را از کانتنت تایپ B برداریم و در یک ویوز آن ها را نمایش دهیم

مشاهده آخرین محتوا

انجمن ها: 

با سلام خدمت دوستان
ممنون میشم اگه دوستان به سوالم پاسخ بدند
میخوام کاربر سایت بتونه تو پروفایلش رزومه خودش رو ارائه بده، برای اینکار میخوام آخرین node تولیدی کاربر رو به عنوان رزومش در سایت نمایش بدم

باید چیکار کنم که بتونم با ویوز فقط آخرین node (تاکید می کنم فقط آخرین node) ارسالی کاربر رو در سایت نشون بدم؟

جدای از این سوال آیا راه بهتری برای نمایش رزومه کاربر سراغ دارید؟

با تشکر از همه دوستان

ارسال مطالب مورد علاقه به پروفایل کاربر توسط خودش

انجمن ها: 

با سلام خدمت دوستان
فرض کنیم در سایت ما هر کاربر پروفایل مخصوص به خودش را دارد، حال چگونه می توان امکانی را فراهم کرد که هر کاربر مطالبی را که در همین سایت می پسندد به پروفایل خودش ارسال کند؟
با تشکر

انتخاب نقش توسط کاربر

انجمن ها: 

با سلام خدمت دوستان
فرض کنیم در سایت چند نقش مختلف داریم، و می خواهیم اختیار انتخاب نقش را به خود کاربر واگذار کنیم، چگونه می توان امکان انتخاب نقش، توسط کاربر را در هنگام ثبت نام کاربر برایش فراهم کنیم؟
با تشکر

آزمون آنلاین

انجمن ها: 

با سلام
برای برگزاری آزمون آنلاین با دروپال می توان از ماژول quiz استفاده کرد که نتیجه آزمون را به صورت درصد اکتسابی ارائه می دهد، اما سوال من اینجاست که چگونه می توان رتبه شرکت کنندگان در آزمون را تعیین کرد؟

و سوال دوم این که ماژول quiz رتبه را در یک درس ارائه می دهد اما اگر ما بخواهیم آزمون را برای دو درس متفاوت طراحی کنیم و درصد های هریک از دروس را به صورت تفکیک شده دریافت کنیم، راه کارش چیست؟

با تشکر از پاسخ های شما دوستان

ایچاد front page خاص هر کاربر

انجمن ها: 

سلام
چگونه می توانم برای هر کاربر معتبر عضو سایت یک صفحه اصلی (front page) خاص آن کاربر ایجاد کنم که محتواهای ایجادی آن کاربر در همان صفحه نمایش داده شود؟
با تشکر از پاسخگویی شما دوستان

دروپال یا وردپرس

سلام
درسته که دروپال امکانات خیلی بیشتری نسبت به وردپرس داره و کلا کاملتر از وردپرس هست ولی وردپرس هم قالب های خیلی زیادی داره و طرفدارهای خودشو داره.
حالا شما برای طراحی یک سایت شخصی ، دروپال را پیشنهاد میکنید یا وردپرس ؟
دلیلتون را برای پیشنهاد لطفا کامل توضیح بدید.
ممنون

اموزش

سلام
تازه شروع به آموزش دروپال کردم ولی با توجه به هزینه بالای اموزش بیرون میخوام خودم کار کنم . مرجعی مثل کتاب یا فیلم آموزشی
معرفی میفرمایید تا بتونم با مرجه به اونها شروع کنم ؟ برای اسلایدر و ویو ساختن و وارد از این دست هم شامل بشه ممنون میشم .
با تشکر

اسکرول منو

انجمن ها: 

سلام
یک منوی استانی در یک پرتال دارم که بلند هستش . چطور اسکورول منو بهش بدم ؟ ماژول اسکرول مخصوص داره یا با ماژول اسکرول سایت هم میشه کار کرد ؟تصاویرشو میفرستم
ممنون از همگی

باز نشدن صفحه ورود به پنل مدیریت

سلام
وقتی میخوام وارد پنل مدیریت دروپالم بشم گزینه های وارد کردن یوزر و پسورد رو نمایش نمیده
لطفا راهنماییم کنید

صفحه‌ها