مقدمه آموزش php

شما اینجا هستید

در این مجموعه آموزش های سایت تلاش خواهیم کرد که برنامه نویسی را به زبانی ساده و همراه با لذت برای شما ارائه کنیم. شاید بعضی ها باشند که در ذهن خود یک غول از برنامه نویسی ساخته باشند اما اجازه بدهید که در اینجا اعلام کنیم این پیش فرض کاملا اشتباه است!

ساخت و تولید یک سیستم توسط زبان برنامه نویسی به هیچ عنوان سخت و صرفا برای آدم های تیزهوش نیست. هر کسی که اراده به یادگیری کند می تواند در مدت زمان مناسبی این کار شیرین و دوست داشتنی را فرا گرفته و به تولید سیستم های پویا اقدام نماید. پس ابتدایی ترین نوید ما به شما این خواهد بود که این کار را با هم و همراه لذت یاد خواهیم گرفت.

اگر با این مجموعه آموزش ها همراه شوید٬ ما تلاش خواهیم کرد که همراه هم ، قدم به قدم اصول ابتدایی زبان برنامه نویسی php را یاد گرفته و برنامه های ساده خود را پیاده سازی کنیم. این قول را به شما می دهیم که پس از خواندن این آموزش ها ، بدون اینکه خودتان متوجه شوید تبدیل به یک برنامه نویس شده اید. صد البته که این به تلاش و مهمتر از آن علاقه شما نیز بستگی دارد.

در این مجموعه آموزش ها ، مفاهیم به صورت کاملا ساده و روشن، آهسته و همراه با پیاده سازی عملی و گرفتن خروجی از آنها برای شما آموزش داده خواهند شد. تنها خواهش ما این است که هیچگاه بدون اینکه مبحثی از آموزش ها را کاملا یاد نگرفته اید به سراغ مبحث بعدی آموزشی نروید.

اکنون اگر آماده اید به سراغ درس شیرین برنامه نویسی با زبان پی اچ پی برویم. اما قبل از آن ، توضیحاتی بعنوان پیش نیاز برای شما مطرح می شود که امیدواریم به دقت مطالعه کنید.