شما اینجا هستید

اطلاعیه تابستان 2010 دروپال برای دروپالیستهای کدباز

دروپال از اعلام این خبر که در سال آتی 18 پروژه بزرگ از بزرگترین پروژه های تابستانی گوگل را بر عهده دارد، اظهار شادمانی نمود؛ امسال ششمین سال متوالی است که دروپال برای این کار انتخاب شده است. سرمایه گذاری کامل آنرا گوگل درSoC بالغ بر 450000 دلار انجام داده است که نتیجه افزونه های بزرگ و هسته دروپال میباشد. از جمله مزیت هایی که این پروژه ها بهمراه دارد، میتوان به مدت زمان کافی برای پیاده سازی و راه اندازی این پروژه ها، آشنایی بیشتر گروه دروپال با گوگل اشاره کرد.
پروژه های امسال تمرکز بیشتری بر روی پیوستگی دروپال با دیگر برنامه ها دارد. گسترش و بروزرسانی افزونه های شرکت کننده در این پروژه ها که نسبت به دیگر افزونه ها از طرفداران بیشتری برخوردارند، امنیت بالا، کمک به ساخت عاملیت جدید برای رسیدن به مرحله نهایی ودر نتیجه موفقیت بیشتر دروپال میباشد.
بعضی از این پروژه ها هنوز به کارگذار نیازمند است که دروپال در حال تلاش برای برقراری ارتباط با دروپالیست ها میباشد. بنابراین اگر شما تمایل به کمک به جامعه دروپال در پیوند، مرور و بررسی کدگذاری دارید، یا حتی اگر فقط خواهان اطلاع از روند و پیشرفت پروژه های SoC میباشید، به دروپال بپیوندید. لطفا برای تشکر از گوگل در پشتیبانی دروپال و دیگر پروژه های نرم افزاری کد باز کمک نموده و در خوش آمدگویی به دروپالیست های تابستان 2010 دروپال را همراهی کنید.

تصویر: